Nauka angielskiego Poznań metodą Callana

Na czym polega ta popularna i często przytaczana nauka angielskiego metodą Callana? Została ona zaprojektowana w celu poprawy rozumienia i mówienia po angielsku. W tej metodzie główny nacisk kładziony jest na mówienie, słuchanie i wymowę.

 

Dlaczego kurs angielskiego metodą Callana jest tak popularna

Być może w szkole uczyłeś się angielskiego przez wiele lat. Jednak w tym czasie największy nacisk prawdopodobnie był kładziony na naukę gramatyki. Oznacza to, że dziś, w dalszym ciągu niepewnie się czujesz kiedy masz coś powiedzieć po angielsku. Pomimo że możesz dobrze się orientować w prawidłowej budowie zdań, to ich wypowiadanie – zwłaszcza z głowy, stanowić będzie duże wyzwanie. Szkoła języków obcych Poznań, w której metoda Callana jest stosowana nauczy Cię tego, z czym masz problem. Nauka mówienia jest prowadzona poprzez zabawy słowne. Jest to bardzo szybki, a do tego przyjemny sposób nauczania.

Jak przebiega kurs angielskiego metodą Callana?

Zajęcia, w których będziesz brał udział mają na celu zanurzyć Cię w języku angielskim, poprzez zadawanie szybkich pytań, na które musisz udzielić szybkich odpowiedzi. Ten sposób ma poprawić Twoje rozumienie tego języka, a także nauczyć Cię myśleć i tłumaczyć w locie po angielsku. Po krótkim czasie takiej nauki, myślenie po angielsku będzie przychodziło Ci w sposób naturalny. W trakcie takiego kursu istnieje stała i systematyczna korekta błędów uczniów, prowadzona przez przez rodzimych nauczycieli anglojęzycznych. Dzięki temu poprawia się wymowę uczniów i zwiększa poziom pewności siebie podczas rozmowy.

Dodaj komentarz